Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/83169/virtual/www/domains/ladislavturon.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/pagedisplay_class.php on line 556

VÍCE O PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI AMWAY

Co děláme?

Síťový marketing - tvoříme spotřebitelské sítě lidí, kteří jako my změnili dodavatele běžného spotřebního zboží a služeb své domácnosti a tím podporují svůj a ne cizí byznys. Více v tomto videu.

Co nabízíme?

Podporu při rozjezdu vašeho podnikání z našich zkušeností a praxe. Pozitivní týmové prostředí, osobnostní rozvoj, vzdělávací a školící systém. Svobodu a životní styl. Podporu nejúspěšnější firmy síťového marketingu na světě, společnosti Amway. V roce 2015 dosáhly celkové výnosy společnosti 9,5  mld. USD, v současné době působí na více než 100 trzích celého světa. Více se dozvíte zde:

Co je cílem

Začít utrácet peníze ve svém byznyse, ne supermarketu a tím šetřit náklady vlastní domácnosti. Dále umožnit svým známým totéž, čímž tvoříme spotřebitelskou síť a vytváříme si díky stálému, nezbytnému obratu zajímavý měsíční a pasivní  příjem. Zajistit si tak skvělý životní styl.

Co získáte a jak se zapojit?

Získejte zdarma svou registraci a začněte nakupovat s 30% slevou.Využijte možnosti domluvit si osobní schůzku, kde se dozvíte konkrétní postupy, nebo se registrujte přímo online buď jako Vlastník podnikání, nebo se zaregistrujte jako zákazník a užívejte si produkty.

Existují dva způsoby, jak se můžete zapojit do Amway

VLASTNÍK PODNIKÁNÍ AMWAY

 

Chcete získat finanční a časovou svobodu, lepší životní styl? Vydejte se cestou podnikání Amway a zaregistrujte se jako Vlastník podnikání Amway. (číslo sponzora: 6036360)

ZÁKAZNÍK

 

Máte-li zájem o skvělé Amway výrobky a služby, náš servis a osobní podporu, zaregistrujte se bez poplatku jako náš zákazník.

 

VÍCE O ZDRAVÉM HUBNUTÍ POMOCÍ VLASTNÍ GENETIKY

  Proč Bodykey - v čem vám bude program prospěšný

  • Už žádný pokus a omyl, žádný jo-jo efekt, klíč k vašemu hubnutí je ve vašich genech...
  • Získáte stravovací a cvičební plán přímo na míru, dle vašich potřeb a preferencí...
  • Žádné další poplatky výživovým poradcům a kondičním trenérům, zaplatíte jednou a vše máte doživotně...
  • Podpoříme vás na vaší cestě úpravy životního stylu a dosažení vašich cílů svými zkušenostmi a výsledky...
  • Získáte podporu školitele bodykey  RNDr. Pavla Suchánka, který pracuje jako výzkumník v Institutu klinické a experimentální medicíny Praha.

Proč Hubnutí podle genů - rozhovor s RNDr. Pavlem Suchánkem, nutričním specialistou

EBOOK (+MP3+VIDEO ):

 

Zhubněte zdravě a trvale  pomocí své genetiky

Jezte to, co máte rádi a přitom trvale a zdravě zhubněte

REFERENCE

Pana Ladislava Turoně znám již dlouho, asi 20 let. Celou tu dobu s obdivem sleduji jeho osobnostní a podnikatelský růst. Neustále na sobě pracuje - vzdělává se, sportuje, stará se o své zdraví správnou výživou. Všechny nabyté informace - z oblasti podnikání, osobního růstu nebo životního stylu -uplatňuje v praxi a předává dál - učí další lidi. Je oblíbeným řečníkem. Jeho vzdělávací semináře přitahují posluchače kombinací humoru a vědomostí. Je typem lídra, který jde v první řadě a dává ostatním příklad a učí to, co sám dělá. Ví, že nemůže po ostatních žádat, aby dělali něco, co on sám nedělá. Mnoho jsem se od něj naučil a věřím, že se ještě naučím. Jako lékaře mne učí správnému ekonomickému a podnikatelskému myšlení a mezilidským vztahům. Jako introverta mne učí komunikaci s lidmi a veřejnému vystupování. Je příkladem pozitivního přístupu k životu. Ne, že by neviděl a přehlížel problémy, ale ví, že každý problém v sobě skrývá řešení, a řeší ho. Také mne přivedl k větší sportovní aktivitě - učil mne hrát squash, chodíme spolu na hory. A v oblastech, kterým já rozumím lépe než on, si nechá poradit. Celou tu dobu ho sleduji, jak jde do každé akce s plným nasazením a nadšením, jak do všeho dává své srdce. Protože má stále plno energie a nadšení, věřím, že je bude rozdávat ještě dlouho a my se budeme moci od něj učit a zdravě nakazit pozitivním přístupem k životu.

MUDr.Jaroslav OrlíkGastroenterolog

Pana Ladislava Turoně znám osobně již několik let. Je to spolehlivý, důvěryhodný člověk, na kterého se mohu vždy obrátit o pomoc. Je skvělý vůdce a leader a je příkladným mužem nejenom pro svoji úžasnou rodinu. Prostě muž na svém místě, který je: charakterní, charismatický, chrabrý, chlap. Jsem rád, že mám takového člověka vedle sebe jako přítele.

Libor Mikušpodnikatel - obchodní činnost

Znáte to přísloví: Vrána k vráně sedá – nebo s kým se setkáváš, takový se stáváš. Byl bych potěšen, kdybych se stal takovým člověkem, jakým je pan Ladislav Turoň. Je to ten typ chlapa s velkým CH! Protože ctí principy jako co řekne, to platí – a nemusíte to mít ani podepsané – tím si můžete být jistí. Je to člověk, který dělá to, co říká a říká to, co dělá – prostě silný charakter! V profesní oblasti má nejen obrovský úspěch na mezinárodní úrovni, ale i více než dvacetileté zkušenosti. Tyto zkušenosti dovede jako mentor a motivátor dál předávat ať už mnoha lidem prostřednictvím osobních konzultací, nebo i jako velmi žádaný řečník na podnikatelských seminářích. Uznává takové hodnoty jako svoboda, odměna, uznání nebo rodina. A ve své rodině má pevné zázemí i díky své manželce Kláře. Vychovali spolu tři děti a žijí v krásném domě. Naplno využili svobodného podnikání a užívají si skvělý životní styl, který jím podnikání umožnilo. Mám s manželkou tu čest a přistupujeme k tomu s pokorou, že s panem Turoněm můžeme velmi úzce spolupracovat. Věříme totiž, že pod jeho mentorováním můžeme dosáhnout svých cílů a snů. Můžeme se stát tím, s kým se setkáváme.

Pavel Krupkaživnostník

S panem Ladislavem Turoněm jsem se seznámil před několika lety a první dojem, který jsem na tomto setkání měl byl, že se s ním posunu ve svém životě dál dopředu. Postupem času jsem poznal jaký je pan Turoň ve svém oboru profesionál. Mnohaleté zkušenosti se svého podnikání předává nezištně všem lidem ze své skupiny. Učí úspěch svým vzorem. Je dobrý učitel a kamarád a v týmu se svou manželkou neustále hledá nové pokrokové metody, které uplatňuje v praxi. Jsem rád, že se mohu od pana Ladislava Turoně učit a všem, kteří budou mí takové štěstí jako já gratuluji.

Josef Orságpodnikatel - modní oděvní průmysl