LADISLAV TUROŇ 

 

HLEDAL JSEM PŘÍLEŽITOST, NĚKOLIKRÁT ZMĚNIL ZAMĚSTNÁNÍ A ZJISTIL, ŽE CESTA KE SVOBODĚ VEDE POUZE PŘES VLASTNÍ BYZNYS.

Seznamte se s Ladislavem

Již více než 24 let podnikám  v síťovém marketingu. Pomáhám lidem navyšovat stávající příjem od úspory k finanční nezávislosti, kterou si užíváme již 23 let.

Zároveň jsem nadšeným propagátorem zdravého životního stylu a poskytuji lidem unikátní online nástroj na hubnutí podle genů, díky kterému jsou zdravější a šťastnější.

I Vy můžete žít svůj život ve zdraví a bohatství.

 

ZÍSKEJTE NÁVOD: JAK SI NAVÝŠIT STÁVAJÍCÍ PŘÍJEM

Hledáte možnosti Jak si navýšit svůj stávající příjem? Jak získat více volného času a nezávislosti?

Získejte návod Jak můžete začít podnikat se zárukou s minimálními náklady

Je to, co nyní dělám a jak žiji to, co jsem vždy  od života očekával a čeho jsem chtěl dosáhnout?

Tak toto se mi honilo hlavou v roce 1994 po deseti letech strávených v zaměstnání. Hledal jsem a dostal příležitost objevit svůj potenciál a splnit si své cíle, ale než k tomu došlo, musel jsem projít kus cesty.

Vyučil jsem se jako mechanik-seřizovač, po maturitě nastoupil na půl roku do zaměstnání a poté narukoval na vojnu k bojovému útvaru. Zde jsem získal první zkušenosti s lídršipem jako velitel družstva. Po vojně jsem nastoupil zpět do zaměstnání a poprvé zažil ten pocit ,, a to je všechno?". Za tři roky přišla sametová revoluce a konečně jsme mohli něco změnit.

Hledal jsem příležitost, několikrát změnil zaměstnání a zjistil, že cesta ke svobodě vede pouze přes vlastní byznys.

Až v roce 1994 jsem dostal příležitost začít podnikat v síťovém marketingu  s minimální investicí a podporou zkušených a úspěšných podnikatelů. Toužil jsem po svobodě a v té době jsem již věděl, že pouze podnikáním ji mohu dosáhnout.

Začal jsem se učit a vzdělávat od úspěšných lidí s vysokým morálním kreditem.

Začal jsem pracovat sám na sobě. Našel jsem smysl v pomáhání druhým lidem. Během dvou let jsem pomohl dostatečnému počtu lidí k lepšímu životnímu stylu a tím jsem sám dosáhl svou finanční a časovou nezávislost, kterou si užívám a za kterou jsem vděčný již více než 23 let.

Dnes si s pokorou užíváme svou svobodu a naše společné podnikání, které stále rozšiřujeme celých 24 let. V dnešní rychlé době se nám otevřely dveře do světa online marketingu. 

Objevte svůj potenciál, dáme vám příležitost splnit si své cíle.

Naším cílem je pomoci dalším lidem lépe žít, máme ověřený způsob jak je to naučit tak, aby si dokázali sami sobě pomoci k lepšímu životnímu stylu, osobnostnímu růstu a kondici.

REFERENCE

Pana Ladislava Turoně znám již dlouho, asi 20 let. Celou tu dobu s obdivem sleduji jeho osobnostní a podnikatelský růst. Neustále na sobě pracuje - vzdělává se, sportuje, stará se o své zdraví správnou výživou. Všechny nabyté informace - z oblasti podnikání, osobního růstu nebo životního stylu -uplatňuje v praxi a předává dál - učí další lidi. Je oblíbeným řečníkem. Jeho vzdělávací semináře přitahují posluchače kombinací humoru a vědomostí. Je typem lídra, který jde v první řadě a dává ostatním příklad a učí to, co sám dělá. Ví, že nemůže po ostatních žádat, aby dělali něco, co on sám nedělá. Mnoho jsem se od něj naučil a věřím, že se ještě naučím. Jako lékaře mne učí správnému ekonomickému a podnikatelskému myšlení a mezilidským vztahům. Jako introverta mne učí komunikaci s lidmi a veřejnému vystupování. Je příkladem pozitivního přístupu k životu. Ne, že by neviděl a přehlížel problémy, ale ví, že každý problém v sobě skrývá řešení, a řeší ho. Také mne přivedl k větší sportovní aktivitě - učil mne hrát squash, chodíme spolu na hory. A v oblastech, kterým já rozumím lépe než on, si nechá poradit. Celou tu dobu ho sleduji, jak jde do každé akce s plným nasazením a nadšením, jak do všeho dává své srdce. Protože má stále plno energie a nadšení, věřím, že je bude rozdávat ještě dlouho a my se budeme moci od něj učit a zdravě nakazit pozitivním přístupem k životu.

MUDr.Jaroslav OrlíkGastroenterolog

Pana Ladislava Turoně znám osobně již několik let. Je to spolehlivý, důvěryhodný člověk, na kterého se mohu vždy obrátit o pomoc. Je skvělý vůdce a leader a je příkladným mužem nejenom pro svoji úžasnou rodinu. Prostě muž na svém místě, který je: charakterní, charismatický, chrabrý, chlap. Jsem rád, že mám takového člověka vedle sebe jako přítele.

Libor Mikušpodnikatel - obchodní činnost

Znáte to přísloví: Vrána k vráně sedá – nebo s kým se setkáváš, takový se stáváš. Byl bych potěšen, kdybych se stal takovým člověkem, jakým je pan Ladislav Turoň. Je to ten typ chlapa s velkým CH! Protože ctí principy jako co řekne, to platí – a nemusíte to mít ani podepsané – tím si můžete být jistí. Je to člověk, který dělá to, co říká a říká to, co dělá – prostě silný charakter! V profesní oblasti má nejen obrovský úspěch na mezinárodní úrovni, ale i více než dvacetileté zkušenosti. Tyto zkušenosti dovede jako mentor a motivátor dál předávat ať už mnoha lidem prostřednictvím osobních konzultací, nebo i jako velmi žádaný řečník na podnikatelských seminářích. Uznává takové hodnoty jako svoboda, odměna, uznání nebo rodina. A ve své rodině má pevné zázemí i díky své manželce Kláře. Vychovali spolu tři děti a žijí v krásném domě. Naplno využili svobodného podnikání a užívají si skvělý životní styl, který jím podnikání umožnilo. Mám s manželkou tu čest a přistupujeme k tomu s pokorou, že s panem Turoněm můžeme velmi úzce spolupracovat. Věříme totiž, že pod jeho mentorováním můžeme dosáhnout svých cílů a snů. Můžeme se stát tím, s kým se setkáváme.

Pavel Krupkaživnostník

S panem Ladislavem Turoněm jsem se seznámil před několika lety a první dojem, který jsem na tomto setkání měl byl, že se s ním posunu ve svém životě dál dopředu. Postupem času jsem poznal jaký je pan Turoň ve svém oboru profesionál. Mnohaleté zkušenosti se svého podnikání předává nezištně všem lidem ze své skupiny. Učí úspěch svým vzorem. Je dobrý učitel a kamarád a v týmu se svou manželkou neustále hledá nové pokrokové metody, které uplatňuje v praxi. Jsem rád, že se mohu od pana Ladislava Turoně učit a všem, kteří budou mí takové štěstí jako já gratuluji.

Josef Orságpodnikatel - modní oděvní průmysl

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Přihlašte se k odběru novinek