6 osobních tipů jak být dědou ve skvělé kondici

Dnes jsem již trojnásobným  dědečkem, jsem z toho nadšený, ale zároveň se vůbec jako děda necítím.

Ve svých 53 letech mám skvělou kondici, jakou jsem měl naposledy ve svých 30-ti letech. Mám již více než 2 roky optimální hmotnost a mí kluci – synové mají co dělat, aby mně fyzicky stačili 🙂

Pomohl mi online program Hubnutí podle genů.

I přesto, že celý život sportuji, postupně jsem přibíral na váze a hledal možnosti jak to změnit. Nadšeně jsem proto přijal možnost stát se ambasadorem revolučního online programu Hubnutí podle genů na úpravu hmotnosti.

Sám jsem díky tomuto programu během 6-ti měsíců shodil 18 kg tuku při zachování svalové hmoty a vyměnil si s radostí celý šatník.

 

Po více než dvou letech žádné jo-jo efekty.

Klíčové je, že po více než dvou letech nemáme žádné jo-jo efekty. Naopak po posledním měření jsem ještě přibral svalovou hmotu a zcela zmizel útrobní tuk. Důležité je, že také naši klienti nemají žádné jo-jo efekty a cítí se skvěle.

 

Jak být dědečkem ve skvělé kondici?

Jako trenér bodykey a trojnásobný děda, vám dám pár osobních tipů, kterými se řídím:

1. Používám selský rozum – nepodléhám žádným tzv. ,,odborníkům na výživu“ s různými ,,nejlepšími způsoby jak zhubnout“, raději více poslouchám své tělo.

2. Dívám se na ovoce na jejich stromě– pokud už si chci nechat poradit v jakékoli oblasti, vždy se dívám jak úspěšný je sám daný odborník.

3. Znám stále svůj důvod PROČ– jak důležité je pro vás vaše zdraví, jakou prioritu mu dáváte? Proč by jste chtěli mít optimální hmotnost a cítit se šťastně?

4. Tady a teď– snažím se neřešit co bylo, ani co bude, pouze to co můžu udělat teď v tuto chvíli.

5. Životní styl– toto není pro mne přechodná záležitost, jsem ztotožněn s tím, že je to součást mého života, i když ne všechny věci se mi vždy budou líbit, rozhodující je má priorita.

6. Podpora vyšší autority– tak jako ve všech jiných oblastech, tak i v oblasti zdraví a životního stylu se učím od odborníků s jejichž filosofii se ztotožňuji.

 

A co mám teď udělat?

Nyní již víte jak být dědečkem ve skvělé kondici, ale nemusíte čekat až jím budete a optimální hmotnost a kondici získat už nyní.

PS: Pokud hledáte možnosti jak si navýšit svůj příjem a finančně se zabezpečit vše zjistíte na mém osobním webu www.ladislavturon.cz rád vám pomohu i v této oblasti.

 

Ladislav Turoň
Marketér a mentor v Podnikání se zárukou