Na jakou profesi se hodíš? – kariérní test

Málokdo je ve svém životě šťastný, pokud má ubíjející a nezajímavou práci.

Aby se člověk cítil šťastný, měl by se věnovat činnostem, které co nejlépe odpovídají jeho osobnostnímu typu a podle toho si zvolit zaměstnání a plánovat kariéru. Sám mám mnohaleté zkušenosti z mé podnikatelské praxe. Setkávám se s lidmi, kteří nejsou ve svém životě šťastni a stále hledají sami sebe, svůj talent a potenciál.

Každý z nás se hodí na jinou činnost a máme rozdílné své silné stránkyNěkdo bude šťastný ve svém zaměstnání a někdo druhý touží mít své vlastní podnikání, aby byl šťastný. Je pro něj důležité mít možnost volby, být samostatný, flexibilní, tvořit něco svého, mít svobodu a volnost.

Pokud ještě úplně nevíte na jakou profesi se hodíte, jaká činnost, by vás udělala šťastnými, může vám pomoci tento kariérní test.

0

Test vám přesně a názorně podá obraz klíčových charakteristik chování, které jsou společné všem lidem. Pomůže vám pochopit, jaké jsou vaše  přednosti, a vysvětluje, proč máte i své slabiny.

Je to nástroj, který usnadňuje mnoho rozhodnutí. Pomáhá lidem si vybrat studijní obor, typ školy, zvolit si povolání a pomáhá poučeně vstupovat do kolegiálních, přátelských i partnerských vztahů a vycházet s jinými lidmi.

Každý typ má své jedinečné a neopakovatelné přednosti, kterými je obdařen. Současně má ale nutně i své hluchá místa a temnější stránky, před kterými je třeba mít na pozoru.

 

Co kdyby existovala podnikatelská příležitost, která by byla osvědčená, která by byla bezpečná a pří tom by jste stále měli kontrolu nad svým životem? Byla by to profese vhodná pro vás, podle kariérního testu, kde byste uplatnili své přednosti.

Nemuseli by jste všechno budovat od nuly, nemuseli by jste být mimořádný leader. Co kdyby už existoval osvědčený produkt? Nemuseli by jste ho vymýšlet. Byl by tam osvědčený systém, osvědčená školení, všechno, kromě zaměstnavatele.

Zaměstnavatel –  to by byla jediná věc, kterou by jste neměli.

Myslíte si, že by v takovém prostředí chtělo více lidí pracovat pro sebe?

 

Pokud říkáte ano, mám pro vás řešení. Podnikatelskou příležitost, která tyto charakteristiky splňuje. Zjistěte více na mých webových stránkách www.ladislavturon.cz

Audio verze:

PS: Získejte více volného času, lepší životní styl a více radosti ze života.

Ladislav Turoň
Marketér a mentor v Podnikání se zárukou